Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

3 komentáre

Najprv augmentácia a potom abdominoplastika u Mudr Mladeka

Pacient: erika_45_r344064

Žilina

Realizoval/a: prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH. v: Nitra
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

Približná cena: 2.150 €

Povedal/a: erika_45_r344064. Môže sa líšiť podľa pacienta a zložitosti. Priemerná cena zákroku: Abdominoplastika je od 2.200 €.

Zákrok: stojí to za to

Informuje: erika_45_r344064. 100% pacientov uviedlo, že to stálo za to.

Hodnotenie od: erika_45_r344064 o: prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.

4.0

Najprv augmentácia a potom abdominoplastika u Mudr Mladeka

12. 6. 2017 · Aktualizácia: 16. 9. 2023

Podstupila som najskor augumentaciu a kedze sa krasne prsia nehodili k hroznemu bruchu a na raz som nemala odvahu tak po 7 mesiacoch som do toho sla znova.nelutujem vsetko sa to dalo vydrzat

3

Komentáre (3)

Ahoj Erika, tak to máš absolútnu pravdu, že pekné prsia sa nehodia k škaredému bruchu :D Mohla by si nahrať foto /tak aby ťa nikto nespoznal/ a pochváliť sa? Obdivujem, že si to celé vydržala. Mohla by si mi napísať niečo viac k augmentácii (aké implantáty, značka, tvar, veľkosť, ako dlho bolesť atď) a aj abdominoplastike (prvé dni a následné hojenie) Predpokladám, že asi tehotenstvá sa podpísali na tele.... ĎAkujem
Odpovedať
Ahoj,augumentacia je v pohode treba ratat s dvoma mesiacmi obmedzenia inak sa to da vydrzat najlepsie ist na to na zimu ked sa clovek nemusi potit v pooperacnej podprsenke .implantaty mam mentory 390ml.ale vyber treba nechat na doktorovi vie co robi a skutocne tomu rozumie.prsia su neskutocne pekne a nemaju jedinu chybicku.fotky budu az bude brucho zahojene to ide pomalsie
Odpovedať
Ahoj, áno, súhlasim, doktor vie najlepšie, čo sa hodí k postave. Len som chcela vedieť, čo ste vybrali priamo pre teba. Brucho si potrebovala opraviť po tehotenstve/vách?
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Mam velke brucho
Mam velke brucho co mi ovisa,a aj ramena tak by som chcela podstupit operaciu? Chcem vediet ked to odrezu ci budem mat ploche brucho?
Mam velke brucho

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.