Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

30. 9. 2015 · Aktualizácia: 13. 9. 2023

Blefaroplastika dolného viečka

Nedôveryhodný výsledok

Dobrý deň, chcela by som podstúpiť blefaropalstiku cez rez zvnútra a moja otázka znie, v minulosti mi bola aplikovaná kyselina hyalurónová a tiež na báze KH, chcela by som ju pri operácii dať celú vonku, nakoľko nie som s ňou spokojná. Rozpustiť kys.hyal. si nechcem dať - hyaluronizádou.. Keby sa robila blefaroplastika napr. operačným CO2 laserom - automaticky mi vie doktor všetko odpariť a zničiť? Ďakujem

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Podobné príbehy

Moje oci vypadaju sviezo a oddychnuto
Dnes som po vybrati stehov.Absolvovala som blapheroplastiku ocnych viecok u pana dr.Minarovjecha a uz teraz viem,ze to bolo velmi spravne rozhodnutie.Moje oci vypadaju sviezo a oddychnuto.Pan doktor ma zlate ruky.Dakujem.
Operáciu očných viečok u pani MUDr.Gažíkovej
Absolvovala som operáciu očných viečok u pani MUDr.Gažíkovej . S výsledkom operácie som nadmieru spokojná, ako aj s prístupom pred, počas a po operácii. Môžem odporučiť absolvovanie operácie u pani doktorky. Spokojná klientka Anna

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.