Prsia reoperacia prs ?

ajka766572
ajka766572
Popredný člen
31. 5. 2024

Dobry den - chcela by som sa opytat ci je mozne odoperovat prsia cez zdravotnu poistovnu - ak mi lekar proti mojej voli vykonat namiesto liftingu prs nieco ine - PRETVORIL MI PRSIA Z NORMALNYCH OKRUHLYCH - NA HNUSNE KUZELOVITE - PRESNE TAKE AKE MALA MADONNA VO VIDEOKLYPE - jedno prso vyzera doslova ako kozie vemeno -

Peniaze ktore som si setrila na lifting prs som si setrila 15.rokov ... dala by som vsetko zato aby som mala peniaze na reoperaciu ... ale uz neviem co mam rozpredat ...

Doktor ktory ma operoval mi spravil kotvu mammaplastika kotva - obratene TT - LEN ZA POMOCI LOKALNEJ INJEKCIE - UPLNE BEZ ANESTEZIOLOGA - AJ NAPRIEK TOMU ZE SOM SA ANESTEZIOLOZA DOZADOVALA -

Lekar ktory mi to chcel opravit este v aplrili mi povedal ze je to " KONYCKY TVAR " ale upravou koze by sa to do dvoch rokov vratilo ...

Druhy lekar mi dal rozne navrhy ako to riesit - ale ta suma za operaciu je taka - ze ja sa asi zabijem -

Nevidim riesenie - v minulosti som uz bola raz domrzacena jedny chlapom - uz mam jednu extremne bolestivu traumu ktoru si nesiem celym zivotom -

Ked som si vyberala lekara myslela som ze som v dobrych rukach a stalo sa toto - skratka ma odoperoval ako psa ( maximalne nehumannym sposobom a nechal po operacii lezat len na nejakej chodbe bez okien pripominajucej sklad ) normalne ma operoval v tom v com som dosla - ani len ma neprezliekol - chytila som tam taku infekciu ze som myslela ze mi prsnik odumrie - a z infekcie sa mi porobili strasne jazvy -

Tuto zimu som mala " 3 operacie " gynekogycke a ziadna hazva mi po nich neostala - uplne zanikli -

Ale po jeho operacii v nehygienickych podmienkach ktora bola este zaciatkom jesene sa mi porobili strasne hazvy lebo som tam chytila masivne zlateho stafilokoka -

Neviem ako dalej - setrila som si 15.rokov na taku sumu - okrem toho - uz jedno extremne bolestive trapenie mam - a uz s dalsim nechcem zit -

Reklama
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 1. 2023
Gynekomastia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 3. 10. 2023
Rhinoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 4. 2019
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2019
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 7. 2020
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 8. 2023
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 24. 4. 2019
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 11. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi