Krajšie prsia po tehotenstve: silikón alebo vlastný tuk

Opicka77
Opicka77
16. 10. 2018 · Posledná odpoveď: 31. 7. 2019

Prajem pekný deň. :) Chcela by som sa podeliť o môj problémik. Mam 41.r., 2 x tehotenstvo, mala som velkost prsnikov 3-4, potom som schudla 17kg a tak je vidiet ten rozdiel a to ma velmi trapi. Nemam ich velmi ovisnute, ako xyz zien, co vidim na fotkach, ale predsa... Staci, ze si nemozem dovolit zobrat na seba peknu podprdu. Vzdy mi tam nieco z hora chyba. :( Uvazujem nad operaciou prsnikov. Najprv som zvazovala nad opkou vlastnym tukom a kmen.bunkami, no mam obavy, ze sa ten tuk vstreba a skoda penazi. Ja nechcem, aby som tie prsia mala doslova hora a vystuzene. Ked uz ich mam taketo, tak aspon nech su plnsie. Radila som sa s jednou pani dr.na plastickej klinike a ta mi poradila modelaciu. Bojim sa ale, tych jaziev a operacie bradaviek. Co ak sa dam zbytocne porezat a dokonca stratim aj cit v prsnikoch? Kebyze ozaj viem, ze sa to da urobit aj tym vlastnym tukom alebo hoci aj silikonom, tak... Dakujem za rady. :)

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov

Dobr deň prajem,
Či je pre Vás vhodná jedna alebo druhá metóda alebo by boli možné obidve je možné rozhodnúť len pri osobnej konzultácii. Je potrebné urobiť merania a dobre poznať Vaše očakávania aby sme sa vedeli rozhodnúť čo je pre Vás vhodnejšie. Obidve metódy sú štandardné a prinášajú veľmi dobré výsledky ale musia sedieť takpovediac na mieru.
Pekný deň prajem

s pozdravom

Šlárko

Dobrý deň,
odporúčame osobnú konzultáciu s naším plastickým chirurgom MUDr. Dziubanom. Môžete nás kontaktovať na radi Vám nájdeme termín konzultácie :)

Dobrý deň,
odporúčam Vám osobnú konzultáciu, kde budeme vedieť lepši určiť aký zákrok je pre Vás vhodnejší. Pre ďalšie informácie o zákroku a objednanie sa na nezáväznú konzultáciu, prosím, kontaktujte naše odborné konzultantky na čísle

Klinika YES VISAGE - klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie
4.9
(426)
Bratislava
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rekonštrukcia prsníka
Žiadne odpovede
Mastopexia
9 odpovedí, najnovšia odpoveď: 30. 9. 2013
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 28. 8. 2017
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2019
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 5. 2016
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede
Zväčšenie pŕs
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 1. 8. 2015
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 5. 2023
Zmenšenie prsníkov
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi